אז איך הכי מתאים לכם לחגוג את האוקטוברפסט?

אז איך הכי מתאים לכם לחגוג את האוקטוברפסט?

מה האאוטפיט המושלם לבילוי המועדף עליכם?

איך נראה הלילה שלכם אחרי שיצאתם?

את מי אתם אוהבים לראות מבלים סביבכם?

המוזיקה שתעדיפו לשמוע כשאתם חוגגים היא -

איזו תפאורה באה הכי טוב עם הבירה שלכם?

מה השעה הכי טובה מבחינתכם להתחיל את הערב?

אז איך הכי מתאים לכם לחגוג את האוקטוברפסט?
מסיבה

אם יכולתם, הייתם מוותרים על החלק של היום ביממה כי הזמן בו אתם מתעוררים לחיים הוא כשחשוך מאוד בחוץ. אתם צריכים לתפוס ראש כדי להשתחרר ולרקוד אבל אוהבים to keep it cool ולא להתעורר עם האנגאובר למחרת. זאת הסיבה שוויינשטפן זה מה שאתם מבקשים מהברמן במועדון וחגיגות האוקטוברפסט שלכם יהפכו לסופר כיפיות וקלילות
בר שכונתי

אתם אוהבים לסגור את היום בפינה המוכרת שלכם, לא להכביד מדי על עצמכם ואם אפשר – שזה יתאים לנשנושים קלילים שמגישים ממש בבר הקבוע שלכם. הטעם העדין ונטול המרירות של ויינשטפן עונה בדיוק על הקריטריונים האלה ומשתלב מצוין באוקטוברפסט השכונתי שלכם.
פסטיבל

אז נכון שלא מדובר בבילוי שיש כל יום, ולפעמים תוכלו להרשות זאת לעצמכם רק פעם בשנה, אבל אם כבר – אז באוקטוברפסט. אווירה אירופאית שמחה, הופעות מצוינות והרבה ויינשטפן שנשפכת מהברזים הם שיעשו את הפסטיבל לשווה באמת.
מסעדה

חגיגה אמיתית מבחינתכם היא שילוב של אוכל ובירה, ואם באוקטוברפסט עסקינן – בירה ומנות חמות ומנחמות זה השילוב האולטימטיבי. אתם אוהבים את הטעם הקליל, המתוחכם והלא מסונן של ויינשטפן ומעריצים מושבעים של המטבח הבווארי, אבל לא רק. כל תפריט שעונה לטעמכם האישי יבוא בול עם עוד לגימה של בירה. בתיאבון!

Share your Results: