מכורים לחדרי בריחה? על אוקטוברקווסט שמעתם?!

מכורים לחדרי בריחה? על אוקטוברקווסט שמעתם?!

העולם מתחלק ל-2: כאלה שמטורפים על חדרי בריחה וכאלה שעדיין לא ניסו אחד כזה. השנה, יש לכם הזדמנות לשלב בין 2 הדברים הכי טובים שאוקטוברפסט מציע: בירה מצוינת וחידון מאתגר בשם אוקטוברקווסט שלא תוכלו להשאר אדישים אליו!

הוא אולי התחיל כמאורע חד פעמי לציון חגיגות הנישואין בין הנסיך הבווארי לודוויג לתרזה, נסיכת סקסוניה-הילדבורגהאוזן, אבל האוקטוברפסט תפס תאוצה והפך לאחד מהאירועים האהובים ביותר בעולם. בישראל החליטו לאמץ אותו בחום, ומדי שנה ברים ברחבי הארץ חוגגים אותו עם ליטרים של בירה צוננת וטעימה, אוכל בווארי מסורתי ואווירה שמחה אפילו יותר מהרגיל.

השנה מצטרף לחגיגה אוקטוברקווסט – משחק עם חידות ומשימות מאתגרות בסגנון חדר בריחה, שמיועד לאוהבי הבירות וליתר דיוק – חובבי בירת ויינשטפן, שהיא לטעמינו, הבירה הגרמנית הטובה ביותר.

חידון אוקטוברקווסט

איך משתתפים באוקטוברקווסט?

לשמחתכם, ההשתתפות באוקטוברקווסט היא הרבה יותר פשוטה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשבת באחד מ-100 הברים שמשתתפים בפעילות (צירפנו לכם קישור למטה בו תוכלו לראות את הרשימה) ולהזמין 2 ליטר בירת ויינשטפן לשולחן שלכם. זהו!

אחרי שתזמינו את הבירה, תקבלו מהברמן או מהמלצרים את החידות ומתחילים לשחק. אמנם החידות הן לא קלות, אבל בירה הופכת את הכול ליותר טוב, וכשמצרפים את שניהם ביחד יוצא מסע מעניין שיודעים איך הוא מתחיל אבל לא ברור היכן הוא יסתיים. דבר אחד בטוח – הולך להיות כיף!

ככל שתשחקו יותר ותענו נכון על החידות, כך תגדילו את הסיכויים שלכם להעפיל לראש הרשימה. מה יקרה אז? אסור לנו לגלות, אבל תסמכו על ויינשטפן שידעו לפנק אתכם.

רוצים דוגמא לחידות שתקבלו באוקטוברקווסט? קבלו >> https://www.questair.co.il/teaser

מומלץ מאוד להתאמן לפני המשחק, אתם לא רוצים לעשות פדיחות מול כל הבר, נכון?

בהצלחה!