קצף כוכבים – מה הופך את סטלה ארטואה לסמל החיים הטובים

קצף כוכבים – מה הופך את סטלה ארטואה לסמל החיים הטובים

ממש כמו ארמון המלוכה הבריטי, קייט מידלטון (סורי מייגן) ושמפניה יוקרתית, סטלה ארטואה תפסה את מקומה בשורה הראשונה של קלאסיקות בינלאומיות. אם אנחנו מדברים על בירה מסוגננת, ששופכת שיק, עידון ותחכום שלא מתפשר על הפרטים הקטנים, אנחנו מדברים על סטלה ארטואה. אבל איך הבירה הזהובה הפכה לסמל החיים הטובים?

ניסינו לבדוק כיצד סטלה ארטואה הפכה לשם נרדף לאיכות, ואיך היא שומרת על המיצוב הזה עד היום – כמו כל סיפור סינדרלה קלאסי, הסיפור הזה התחיל במקורות צנועים, המשיך לאיכות שהתעוררה בעיירה קטנה ובכוס מסוגננת והסתיים בלב הוליווד, בפסטיבלים הגדולים בעולם. מדובר בבירה שלא רק משדרגת כל בילוי והופכת אותו ממהנה ליוקרתי, מדובר בבירה שהיא השראה.

הכל מתחיל במשפחה

סטלה ארטואה היא בירה בלגית המיוצרת על פי מסורת של כמה מאות שנים, ונחשבת לאחת מהבירות הבלגיות הוותיקות בעולם. כדי להכניס כמה מספרים, תדעו שהמבשלה הצנועה הוקמה בשנת 1366 בעיירה קטנה בבלגיה, ונקנתה ב-1717 על ידי אדם בשם סבסטיאן ארטואה.

בירת סטלה המוכרת לנו היום בושלה לראשונה בשנת 1926 כמשקה מיוחד לחג המולד. בדומה לסיפור סינדרלה, הגרסה המיוחדת כל כך הצליחה עד שהפכה למשקה הדגל של המבשלה, ומשם הכל היסטוריה. ההיסטוריה רבת השנים של סטלה ארטואה, העידון והקלאסיות שלה הפכו את הבירה לסמל סטטוס שמסמל תחכום ואיכות.

לרגעים הטובים בחיים

אתם מארחים בסטייל ומחפשים את הבירה שתשדרג עוד קצת את השולחן שלכם? לסטלה ארטואה יש כל מה שצריך כדי להפוך לכוכבת אמיתית: בירת לאגר אלגנטית, מתוחכמת, עם גוון זהוב וצלילות תוססת.

אבל שימו לב! בבירה קלאסית כמו סטלה ארטואה צריך לנהוג בעדינות; את סטלה ארטואה חייבים למזוג בכוס המיוחדת שלה, “צ’אליס”, כדי לשמור על הארומטיות וטעם הפרימיום, וכן ישנו טקס מיוחד למזיגה ולהגשה שלה, הכולל 9 שלבים. המזיגה הייחודית של סטלה ארטואה אפילו זכתה לתחרות בינלאומית משלה. בקיצור, כשנוהגים בסטלה ארטואה אסור לשחק משחקים – יש דרך אחת לנהוג בליידי כמותה.

 

View this post on Instagram

 

Aaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnd, enjoy.

A post shared by Stella Artois (@stellaartois) on

כוכבת קולנוע

כדי לשים את החתימה הסופית על היותה של סטלה ארטואה סמל איכות, היא הפכה לחברה קרובה לאחד הסממנים הכי ברורים של חיים טובים: הוליווד. סטלה ארטואה ידועה בסרטוני הפרסומות המהפכניים שלה, כולל סרטונים שבוימו על ידי במאים מוערכים כמו וים ונדרס, רומן קופולה ווס אנדרסון. הפרסומות שלה הפכו לשם דבר, וכוללים איכות קולנועית ותוכן קיצוני ומקדים את זמנו.

אבל האהבה לפרסומות איכותיות עם ניחוח הוליוודי לא מפסיקה שם; סטלה ארטואה תומכת בפסטיבלי קולנוע נחשבים ברחבי העולם, כמו פסטיבל קאן בצרפת שמתפוצץ משיק אירופאי אריסטוקרטי, או פסטיבל סאנדנס בארה”ב לסרטים עצמאיים נוטפי איכות וקלאס. לא סתם קוראים לה “סטלה”, שמשמעותה “כוכב” בלטינית.

איכות היא לא מילה גסה

דרך החיים של סטלה ארטואה הפכה אותה למוצר FINE, בירת פרימיום שמתאימה לכל מצב: בין אם לאירועים מעודנים ומתוחכמים או לערב נינוח על הספה עם חברים. זה לא משנה איפה אתם שותים אותה, אלא רק העובדה שאתם מתענגים על בירה צוננת וקלילה, ולא מתפשרים על הטעם והארומה של מותג מצוין שהופך כל אירוח לחוויה חד פעמית שאתם מעניקים לחברים שלכם.