מה הקשר בין סטלה ארטואה ליצירת עולם טוב יותר?

מה הקשר בין סטלה ארטואה ליצירת עולם טוב יותר?

בזמן שתיהנו מבירה איכותית אתם יכולים לעזור לשנות את העולם. סטלה ארטואה ממשיכה לתרום לסביבה באמצעות מאמץ הבינלאומי בנושא המים שלה, וגם הכוכבים ההוליוודיים הגדולים מתגייסים למשימה.אם אתם מתגאים להשתייך לקבוצת הצרכנים הקבועים של סטלה ארטואה, אתם בוודאי יודעים שהבירה הנחשבת. ואם לא, אז נספר שמדובר במהלך בינלאומי חוצה גבולות, שמטרתו לספק  מי שתייה נקיים החיוניים כל כך במקומות רבים בעולם ולשפר את תנאי התברואה עבור מי שידו אינו משגת, בעיקר במדינות תפתחות בעולם.

כדי לעשות זאת, מותג הבירה יצר שיתוף פעולה עם הארגון הבינלאומי Water.org המספק מים נקיים ותברואה במשך יותר מ-25 שנה. מי שמוביל את המהלך הוא לא אחר מהשחקן ההוליוודי מאט דיימון, אשר נמנה בין היזמים של הארגון. הפעילות ההומניטרית לא זרה לדיימון, והוא עוסק בתחום יותר מעשור. כאן כדי לספק מים בטוחים ותברואה לעולם. במשך יותר מ -25 שנה, בעזרתכם, הם מספקים למשפחות תקווה, בריאות והזדמנות לשבור את מעגל העוני, כי ברגע שיש להם מים יש להם זמן לחזור לבית ספר ולטפל בהכנסתם.

 לפני עשר שנים, מאט עבד באופן עצמאי כדי לסייע לשבור מחסומים בין אנשים וגישה למים בטוחים. יעדו היה למצוא פתרונות חכמים למשבר המים בעולם. הניסיון והידע שלו, יחד עם כוח הכוכבות והחשיפה העולמית שלו כשחקן, אפשרו ל- Water.org להתפתח כמובילה בתחום המים והתברואה.

דיימון מנצל את מעמדו כדי להעלות מודעות למצב התברואה הלוקה בעולם ולמחסור במים נקיים, ומעודד אנשים לפעול ולקחת חלק בשינוי המתרחש בעולם.

החיבור בין water.org לבין סטלה ארטואה מתבטא בשיתוף פעולה הנושא את השם Pour it forward””, ומשמעותו היא שכל בקבוק שנמכר ברחבי העולם עוזר למאמץ לתרומת מים נקיים מטעם הארגון לאנשים שזקוקים להם כדי לשרוד.זו אינה הפעם הראשונה שסטלה ארטואה מחוברת לארגון water.org. בשנת 2017 המוטו של המהלך הבינלאומי הראשון היה “Buy a lady a drink”,וכמו הפרסומת הנוכחית, גם כאן תרם הארגון אספקת מים נקיים למדינות בהן  הדבר לא מתאפשר ביומיום.

אז בפעם הבאה שתבקשו להתפנק בסטייל עם הבירה שלכם, תיזכרו במאט דיימון מסביר לכם על התרומה הכל כך יפה וחשובה של סטלה ארטואה למי שכה זקוק לה, ואולי אפילו תיהנו עוד יותר, מהשינוי שחוללתם בחייו של אדם בקצה השני של העולם. לחייכם – ולחייהם!