תנו להם לקנא: כך תיצרו את הפיד המושלם באינסטגרם

תנו להם לקנא: כך תיצרו את הפיד המושלם באינסטגרם

איך להפוך כל תמונה שאתם מצלמים בסמארטפון להיראות כאילו היא לקוחה היישר מהאינסטגרם של הקרדשיאנ’ס? קבלו 5 אפליקציות מובילות שיוצרות תמונות מושלמות ונוצצות לפיד האינסטגרמי שלכם >>

מי מאיתנו לא אוהב לגלול בפיד של האינסטגרם שלו ולחוות מחדש את כל הימים הטובים? החופשה ההיא בפאפוס, השבתות הבלתי נגמרות בים ואפילו היציאות הקטנות באמצע השבוע עם החבר’ה. אינסטגרם היא תמצית החיים הטובים, ולמה לא, בעצם? היא הדרך שלנו לשמור כמו בקפסולה קטנה את כל החוויות והרגעים הכי טובים שלנו, הקטנים והגדולים, ולחלוק אותם עם שאר העולם! שיקנאו, מה איכפת לנו?!

למרות שהתמונות שהסמארטפון שלנו מצלם הן לא רעות בכלל, הן עדיין לא ממשות את מלוא הפוטנציאל של אינסטגרם. עם אפליקציית עריכה טובה, אתם יכולים לגרום לכל תמונה להיראות כאילו היא צולמה בחופים של קנקון והגלידה שקניתם בטיילת נראית צבעונית ומגרה כאילו ביקרתם בצפון איטליה. סידרנו לכם כמה אפליקציות מובילות, שיוצרות תמונות שישברו את האינסטגרם.


Snapseed

את הרשימה אנחנו פותחים עם האפליקציה הפופולרית והבלתי מעורערת  – Snapseed. מהרגע שתורידו את האפליקציה, לא תבינו איך יכולתם לחיות בלעדיה. הגרסה החינמית מעולה והיא מאפשרת לשלוט על כל חלק בתמונה, גם בלי להיות עורך מקצועי. מה זה אומר? שתוכלו לקחת את התמונה שלכם עם החבר’ה מול הים, להכהות את השמיים בחוץ, להדגיש את הכחול של הגלים, להבהיר את החול של הים  וליצור תמונה שצועקת החיים הטובים.


KUNI CAM

KUNI CAM היא אפליקציה נוספת ששווה לסמן עליה וי. מצד אחד, מדובר על אפליקציית עריכות קלאסית, אבל יש בה פיצ’ר אחד מיוחד שמפריד אותה מהעדר: אפשר לבחור את סוג המצלמה שכביכול צילמתם איתה, החל מפוג’י, פולארויד, וינטג’ ועוד. ואם זה לא מספיק, אפשר גם לשלב אפקט של תלת מימד (אנחנו התעלפנו)


Enlight

התלבטנו אם להכניס את אפליקציית Enlight לרשימה, שכן היא מפלה חצי מאוכלוסייה – אוכלוסיית האנדרואיד. ובכל זאת, האפליקציה הזאת נחשבת מדי בשביל שנתעלם ממנה. מדובר על אחת האפליקציות המובילות לעריכת תמונות בצורה אומנותית ויוקרתית. Enlight מאפשרת לנו להוסיף תחכום באמצעות עריכת שחור-לבן, מגע אומנותי ייחודי וכן ליצור קולאז’ים. העידון של אפל לגמרי מתבטא באפליקציה הזו, ואולי זו הסיבה שכרגע אפשר למצוא אותה רק שם.


Huji Cam

אי אפשר לערוך רשימה כזו בלי להתייחס גם ל-Huji Cam, שאמנם הפיק שלה היה לפני כמה חודשים, אבל היא עדיין מככבת על הפיד והאלופה הבלתי מעורערת של תמונות הרטרו. ל-Huji Cam אופי אסרטיבי משלה, והיא לא מאפשרת לנו לבחור פילטר בעצמינו – שכן היא מדמה את המצלמות החד-פעמיות של פעם, ויוצרת תמונות מיוחדות וחד-פעמיות מבלי שנצטרך להתעסק עם פילטרים ועריכות. בגדול,  Huji Cam מאפשרת לנו לצלם תמונות שנראות כאילו לקוחות מ-1988, גם אם אנחנו מצטלמים בפאב השכונתי ב-2019.


VSCO

אם יש אפליקציה שזועקת יוקרתיות, תחכום והחיים הטובים, היא ללא ספק VSCO. האפליקציה החינמית הזו תעזור לכם ליצור תמונות מהממות וסופר מקצועיות, ותגרום לכם להרגיש כמו צלמים אמיתיים. האפליקציה מאפשרת שליטה מלאה על כל התמונה, משלב צילום התמונה עצמה ועד שלב העריכה. למרות שהיא תדבר אתכם במונחים מקצועיים, היא קלה מאוד לשימוש ואחת האפליקציות הכי נפוצות אצל הסלבריטאים. עם VSCO, תמונה עם כוס  סטלה ארטואה על חוף, כל חוף ,תיראה כאילו היא לקוחה היישר מערוץ החיים הטובים. בעצם, סטלה ארטואה על החוף זה באמת החיים הטובים 🙂