שוב נתקעתם בלי מתנת יום הולדת? קבלו 5 המלצות למתנות מהממות שלא יאכזבו!

שוב נתקעתם בלי מתנת יום הולדת? קבלו 5 המלצות למתנות מהממות שלא יאכזבו!

שוב קפצה לכם נוטיפיקציה שעוד שעתיים אתם צריכים להיות במסיבת יום הולדת ל(השלימו את החסר) ואין סיכוי שאתם מגיעים בידיים ריקות כי הם תמיד מפנקים? גזרו ושמרו: מדריך עם 5 המלצות למתנות שיציל אתכם בזמן אמת

השימושית

חתני השמחה נוהגים להזמין אליהם לארוחות? כנראה שהם מספיק פודיז כדי שמנדולינה תהיה מתנה מאד שימושית ויעילה עבורם. היש דבר נחמד יותר מלחתוך הרי תפוחי אדמה לפרוסות דקיקות במספר דקות ולייצר מהם את הגראטן המושלם? לא, אין.

המלצות למתנות - מנדולינה לחיתוך

הכיפית

אם אתם מגיעים ליום הולדת של חובבי בירה, מארז בירה עם כוסות תהיה בחירה מוצלחת בהחלט. זו מתנה שכיף לקבל ומה יותר ראוי מלשתות בירה בכוס המיועדת בדיוק לאותה הבירה? חוץ מזה, אם יהיה לכם מזל אולי הם אפילו יפרגנו למוזמנים שלהם באיזה בקבוק או שניים בזמן הארוחה. רוצים המלצה? הוגרדן היא בירה שקולעת לטעם של כל אחד כמעט – היא פירותית ומעט מתובלת ומתאימה לחובבי בירות ותיקים וכאלה שרוצים לשדרג את עצמם לבירות יותר איכויות.

המלצות למתנות - מארז בירות

האופנתית

קקטוס מברזל, אננס מוזהב, או פלמינגו ורוד מנצנץ; תבדקו מה הטרנד העיצובי האחרון בפינטרסט ולכו לפיו. אם מדובר בחוגגים מילניאליים זה בטוח יקלע לטעמם, ואם בחוגגים מהדור הישן, לא יזיק להכניס להם קצת גלאם אופנתי לבית, לא ככה?

המלצות למתנות - פסלי פלמינגו

התרבותית

אם החוגגים שלכם נוהגים ללכת להצגות, סרטי איכות בסינמטק או קוצרטים, כרטיס זוגי להצגה ספציפית באזור מגוריהם יכול להיות מתנה נחמדה וקצת אחרת. אם אתם פחות יודעים לאן נושבת רוחם התרבותית, תיאטראות רבים מאפשרים לרכוש כרטיס פתוח, ובאמצעותו יוכלו הם לבחור את ההצגה שהכי מתחשק להם לראות. רוצים לפנק במקסימום? מנוי למקום האהוב עליהם יקנה לכם הרבה נקודות אצלם.

המלצות למתנות - כרטיס לתיאטרון

הקהילתית

מתנה שלא רק תשמח את החוגגים, אלא גם אתכם. המתנה הכי גדולה שאפשר לקבל היא תחושת הנתינה ובבחירה ברכישה מהחנות האינטרנטית של המרכז השיקומי חירם, שכחלק מהתהליך השיקומי, מכשירים אנשים במצב נפשי קשה במלאכות יד שונות ומלאכתם נמכרת בגלריה בקיבוץ הרדוף, או בחנות האינטרנטית.

ותזכרו – כל מתנה שווה שאתם מעניקים מגדילה את הסיכוי שתקבלו מתנה שווה גם כן ביום ההולדת שלכם 😉