בירה הדרית? יש כזה דבר ולא כדאי לפספס אותה!

בירה הדרית? יש כזה דבר ולא כדאי לפספס אותה!

החורף מתקדם אלינו בצעדים ממש קטנים ומביא שפע של פירות הדר טובים עסיסיים. לפני שאתם רצים לקלף קלמנטינה (לא בתוך אוטובוס אנחנו מקווים), תדעו שגם אחת הבירות האהובות בעולם היא בירה הדרית שופעת ונפלאה – והיא זמינה כל השנה

אם, כמונו, אתם כבר לא יכולים לחכות להדריות הנפלאה של פירות החורף העסיסיים, פתחו לעצמכם איזה בקבוק של הוגרדן. הארומה ההדרית והטעמים הרעננים והמאוזנים שלה ישתלבו נהדר עם כל מה שתבחרו לנשנש לידה וברגע, תחושה נהדרת של סוף הקיץ תתפזר באוויר.

מדוע בירה הדרית היא הבירה המושלמת להגשה בארוחה טובה?

הארומה התפוזית והעשביות שבה הופכים אותה לבחירה ראויה לצד טווח רחב של מנות, לכן בביקור הבא שלכם במסעדה שמגישה הוגרדן, תחשבו אולי לוותר על היין. בין אם זה סלט עלים שמדגיש את הרעננות שלה, או ירקות שורש בתנור שמחזקים את הפירותיות שבה, סלמון כבוש על צנים עם חמאה שמתחבר לחמיצותה, או אפילו סתם במבה או חטיף צ׳יפס ליד לערב קליל; הוגרדן תהיה הבחירה האולטימטיבית.

מארחים או מתארחים לארוחת שישי? גמישות הטעמים שבה והקלילות הופכת אותה למתאימה במיוחד לכל סוגי האורחים. הוגרדן היא בירה קלילה, וקלילותה תאפשר לכולם ליהנות ממנה, כולל גם את הדודה הזאת שתמיד שואלת את כל השאלות הרגישות שקלילותה של ההוגרדן תבוא לה (ולשאר האורחים) ממש בטוב, ועד הסבתא שתהנה מחווית השתיה הנעימה ומהפירותיות שבה.

בין אם אתם מתארחים לארוחה, הולכים למסיבת גג בסופ”ש חמים או נוסעים לקמפינג עם חברים, אל תשכחו להביא אתכם מארז של הוגרדן. מה יותר כיף מלשבת עם חברים בטבע (או מול הטבע) ולשתות בירה פירותית, הדרית וקלילה? להוגרדן יש טעמים מעניינים ומורכבים יותר מטעמן של הבירות הרגילות שאנו נוטים לבחור לרוב, אך היא לא כבדה כמו בירות מורכבות אחרות, מה שמייצר חווית שתיה נעימה וקלילה לצד מורכבות טעמים ייחודית.

בירה הדרית במסיבת גג

כשהחיים נותנים לך תפוזים

הוגרדן מיוצרת כבר משנת 1445, בכפר קטן בבלגיה שאת שמו היא נושאת, אשר נודע בבירות החיטה שלו עוד מימי הביניים. הוגרדן מבושלת בשיטה טבעית עם אמצעים טבעיים כגון קליפת תפוז ועשבי תיבול, על כן היא לא מסוננת, מעוננת ובעלת ארומה הדרית ומרירות מאד עדינה.

יש לה גוף נעים, היא עוברת חלק בגרון, מרעננת, ומתאימה בדיוק לערבים הנעימים האלה, שהרוח מתחילה להופיע פתאום. אז ארגנו לעצמכם בריחה זמנית מהעיר המלחיצה ומהאורבניות שלפעמים קצת מעיקה, ומצאו לכם פינה שקטה וירוקה עם החברים הכי טובים ועם הבירה הכי טובה.