תשכחו מכל מה שחשבתם על בירה – ותנסו את זה!

תשכחו מכל מה שחשבתם על בירה – ותנסו את זה!

תגידו, מתי הייתה הפעם האחרונה שמשהו עשה לכם וואו?

עם יד על הלב ועל כוס הבירה שלכם, מתי לאחרונה הייתם מופתעים לטובה ממשהו? אנחנו לא מדברים על אירועים שקורים פעם ב… כמו העלאה בשכר, זוג חברים שמגלה לכם שהוא בהריון או גול בלתי אפשרי של מסי, אלא על משהו קטן, יומיומי, שלא ציפיתם לו, ועדיין הצליח לתפוס אתכם לא מוכנים.

בשביל הפתעה כזאת לא צריך לנסוע למקומות חדשים או לצאת מאזור הנוחות (או כמו שהצעירים מכנים אותו – הקומפורט זון). ההפתעה הזאת יכולה לחכות לכם גם בבר, או במרפסת של הבית שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשאול “יש לכם הוגרדן?” ולתת לדברים לקרות.

אפקט הוואו של הוגרדן

הדבר העיקרי שיקרה הוא שתופתעו לטובה, אבל ממש. הוגרדן היא בירה עם אופי קצת שונה מהבירות שאנחנו רגילים למצוא בכל בר, מסיבת גג או מסעדה. אפשר להבחין בזה כבר מהרגע הראשון אחרי שפותחים אותה. הניחוחות הפירותיים והרעננים שלה כל כך נעימים, שרוב האנשים מרחרחים אותה כמה שניות נוספות לפני שהם שותים ממנה. שימו לב לזה בפעם הבאה ששותים הוגרדן עם עוד כמה אנשים.

הלאה לטעם – לרובנו יש נטייה להזמין את אותה הבירה מהחבית או בבקבוק כי זה מה שאנחנו מכירים ולמה לסכן 20-30 ש”ח על בירה שעדיין לא טעמנו? הוגרדן היא בירה ששווה לצאת קצת מהשגרה המוכרת ולנסות אותה, בזכות הטעמים המתגמלים שלה. הטעמים של הוגרדן הם הרבה יותר קלילים מהבירות שאנחנו מכירים. יש לה ארומות פירותיות ומתובלות שנותנות לה רעננות וקריספיות קרירה שלא מוצאים כמעט בבירות, אלא במשקאות עם פרופיל עמוק ופירותי יותר, כמו יין לבן.

גם צורת ההגשה של הוגרדן מצליחה להפתיע – כוס המשושה של הוגרדן מצליחה לתפוס את תשומת הלב (והמקום) בשולחן. הצורה הייחודית של הכוס מבוססת על צורתן של צנצנות הריבה ששימשו את תושבי כפר הוגרדן לשתיית בירה והיא ללא ספק מעניינת הרבה יותר מכל כוס בירה שאנחנו רגילים לשתות ממנה. רוצים בכלל להדהים את החבר’ה? תזמינו הוגרדן בכוס של חצי ליטר – אתם תרגישו כמו במשתה מלכותי!

ואם אתם לא רואים את עצמכם שותים חצי ליטר של בירה כלשהי, דעו את זה: הוגרדן היא בירה קלילה לא רק בטעם. האפקט שלה הוא הרבה יותר נעים וצלול, כך שאם אתם דואגים מלדפוק את הראש, הסירו דאגה מליבכם – זו לא הבירה שתיקח אתכם לשם. את הוגרדן שותים בצ’יל, כדי ליהנות מכל לגימה מרעננת.

הוגרדן – בירה שהיא גם חוויה

העדינות והרעננות של הוגרדן הן בהחלט גורם מפתיע לכל מי שרגיל לשתות את הבירות שלו מרירות או כהות, אבל ההפתעה עצמה כל כך נעימה, שרק רוצים ממנה עוד. בכלל, יש תפיסה לאו דווקא נכונה שהקהל הישראלי חובב לאגרים מרירים וחזקים, אך הודות להגעה של עוד ועוד בירות מרחבי העולם (ומבלגיה בעיקר), החיך הישראלי נחשף לטעמים חדשים שמגדירים מחדש את טעם הבירה שהכרנו עד היום.

הוגרדן היא בדיוק הבירה לנסות ולהתאהב בה בחיפוש אחר בירה חדשה, מיוחדת ומתוחכמת יותר מהבירות המוכרות והשגרתיות. תנו לעצמכם להיות מופתעים 🙂

* אזהרה: מכיל אלכוהול – מומלץ להימנע משתיה מופרזת