אוקטוברקווסט כבר כאן – כן, כן, שמעתם נכון! 🍻

אוקטוברקווסט כבר כאן – כן, כן, שמעתם נכון! 🍻

עשיתם כבר תכניות לאוקטובר הקרוב? | אחרי החגים מגיע האוקטוברפסט עם ים בירות, מאכלים גרמניים מסורתיים וגם אוקטוברקווסט – פעילות מאתגרת שתפעיל לכם את הגלגלים במוח | לכל הפרטים ואיך אתם יכולים להשתתף, הציצו בכתבה

החג שהישראלים הכי אוהבים יתקיים השנה בפעם ה-185. האוקטוברפסט, חג בווארי מסורתי שהתפרסם הודות לכמויות הבירה הלא הגיוניות שנלגמות בו (ולמלצריות הבוואריות שמגישות אותן) נחגג מדי שנה במשך 16 הימים עד ליום ראשון הראשון בחודש אוקטובר. בישראל החליטו לחגוג אותו פשוטו כמשמעו ולמשך כל חודש אוקטובר, כדי שכולנו נוכל ליהנות מחג הבירות וכמה שיותר.

רק שתדעו…

הבירות בפסטיבל אוקטוברפסט בבוואריה מוגשות בכוסות זכוכית בגודל 1 ליטר בלבד! משקל כוס מלאה הוא 2.4 ק”ג. המלצריות המגישות את הבירה אוחזות בין 6 ל-10 כוסות כאלה בכל סיבוב.

מסתבר שבירה טובה גם לנפש וגם לחיזוק הגוף.

השנה מחכה לכם משהו מיוחד לחג הבירה: משחק אוקטוברקווסט שיתקיים בכ-100 ברים ברחבי הארץ ומיועד לאוהבי הבירה הגרמנית הוותיקה בעולם – ויינשטפן.

האוקטוברקווסט הוא משחק עם חידות מאתגרות בסגנון חדר בריחה (שאסור לנו לגלות מהן, סורי!). איך משתתפים בו?

יושבים באחד ממאה הברים שמשתתפים במשחק ודואגים שהשולחן שלכם יזמין 2 ליטר בירת ויינשטפן. זהו. מקבלים את החידות מהמלצרים או מהברמן, פותרים אותן ואת התשובות מזינים באתר הפעילות של אוקטוברקווסט ומשתפים עם החברים, כי אם עניתם נכון ואף אחד לא ידע מזה, האם באמת עניתם נכון?

רק שתדעו…

בפסטיבל אוקטוברפסט בבוואריה משתתפים חצי מיליון מבקרים בממוצע מדי יום. כל משתתף שותה 2.5 ליטר בירה ליום בממוצע. כלומר, במשך 16 הימים של הפסטיבל, שותים בו כמות בירה ששווה לצריכת הבירה החודשית של 8 מיליון התושבים של ישראל.

עד אז, קבלו חידון חימום לאוקטוברקווסט והגדילו את הסיכוי לזכות! >> http://bit.ly/2NLyGYe